Liczby VIXa: 2019

2019 był wyjątkowym rokiem dla VIX Automation. Przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie, a że jesteśmy trochę analitykami… zrobimy to liczbowo:

1

Nowa siedziba! W maju tego roku przenieśliśmy się na Żeliwną 43 w Katowicach, chyba o tym pamiętacie, zapraszaliśmy na kawę!

2

Dwójka to liczba wyjątkowo szczęśliwa dla stanu personalnego VIXa, powróciły do nas dwie koleżanki po ponad rocznej przerwie, mocno zmiękczając twardy, męski charakter firmy.
Dwa razy także byliśmy gośćmi w trakcie wydarzeń organizowanych przez krajowe uczelnie techniczne, co mamy nadzieję uda się pomnożyć w kolejnych latach!

3

O tylu nowych pracowników powiększyła się nasza firma w tym roku! Powitaliśmy na pokładzie Sławka, Wojtka i Marcina. … Co prawda znaliśmy ich wcześniej, cała trójka odbywała u nas praktyki studenckie, a później płatny staż. W trakcie roku zasilili grono ‘etatowców’, co bardzo nas ucieszyło.
Trójka to także druk 3D! W tym roku rozpoczęliśmy działalność na rynku rozwiązań addytywnych, mamy za sobą kilka udanych wdrożeń oraz bardzo dalekosiężne plany na przyszłość!

4

Zorganizowaliśmy w tym roku 4 eventy branżowe, dwa Lunche Ekspertów (Katowice, Wrocław) wraz trzema zaprzyjaźnionymi firmami, 7. Konferencję VIX Automation w Zakopanem oraz doroczne wydarzenie dla partnerów firmy Integrator 4.0 w Katowicach. W we wszystkich tegorocznych eventach wzięło udział ponad 130 osób. To całkiem niezła frekwencja, prawda? Nie zatrzymujemy się w naszych planach! Wiemy już gdzie zorganizujemy 8. Konferencję VIX Automation, mamy też plany na event dla integratorów… Zatem śledźcie nasze media społecznościowe oraz mailingi, tam podamy pierwsze konkretne informacje!
4 to istotna dla nas liczba… Znacie nasze zamiłowanie do Przemysłu 4.0?

6

Ta liczba bardzo mocno oddziaływała na cały 2019. Wszak pojawił się iFIX 6.0 w wersji POLSKIEJ!

10

W naszej pracy stawiamy bardzo mocno na edukowanie młodej gwardii studenckiej. Traktujemy to jak nasz obowiązek. Jesteśmy też dumni, jeśli nasi wychowankowie chcą z nami pozostać na dłużej, „na etacie”, co (jak już wiecie) całkiem nieźle nam się udaje. W tym roku przez naszą firmę przewinęło się aż 10 studentów w ramach praktyk studenckich oraz staży. Trzem z nich już zaproponowaliśmy pracę!

74

Aż tylu kursantów wyszkoliliśmy w trakcie tegorocznych szkoleń otwartych oraz zamkniętych, które prowadziliśmy z zakresu rozwiązań GE Digital. W tym roku dołączyliśmy do pakietu szkoleń otwartych szkolenie z oprogramowania Cimplicity… nie będziemy się chwalić, ale kilka szkoleń już się odbyło…

75

Tyle razy nasi inżynierowie techniczni wspierali wdrożenia dziejące się u klientów końcowych!

+200

Ten rok obfitował w wiele fascynujących wyjazdów handlowych, nasi handlowcy wraz z technikami wyjeździli ponad 200 wizyt, robiąc prawie 100 000 km w tym roku! Całkiem nieźle, prawda?

+320

Tyle faktur wysłaliśmy w tym roku! To raczej luźna estymacja, niż dokładna liczba, wiedząc ile pracy ma dział księgowy na koniec roku, dział marketingu założył ilość z góry, nie dokładając roboty księgowym, nie narażając się tym, którzy ogarniają finanse w firmie!

~2100

Tyle godzin wparcia technicznego udało się w tym roku wydzwonić i ‘wyodpisywać’ mailowo! Przypominamy, że niedługo kończy się wsparcie dla Windows 7, więc w roku 2020 spodziewamy się lekkiej ‘zwyżki’.

~8500

Tyle filiżanek kawy udało nam się wychylić w tym roku. Nikomu nie wyliczamy! Ale… chyba jest ich mniej niż rok temu… może to być spowodowane nagłym wzrostem popularności yerba mate w firmie!

~9400

Tyle godzin kodowaliśmy w roku! Aż nam się paliło pod palcami!

32 358 20 20

To bardzo istotna liczba dla nas. To nas główny numer telefonu 😊 Śmiało możecie z niego skorzystać!
Tyle liczb z tego roku, miejmy nadzieję, że kolejny pod względem liczbowym będzie jeszcze lepszy! 😊

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności