HMI SCADA Cimplicity: Nowe szkolenie

Oferta szkoleniowa VIX Automation ponownie się poszerzyła. Do portfolio szkoleń właśnie trafia nowy kurs Obsługa i programowanie pakietu HMI/SCADA CIMPLICITY.

Celem szkolenia jest zapoznanie użytkownika z systemem  HMI/SCADA CIMPLICITY. Dedykujemy je przede wszystkim automatykom zaczynającym pracę z tym narzędziem, ale także tym, którzy chcą wiedzę na temat Cimplicity uporządkować. W czasie szkolenia pokazujemy możliwości konfiguracyjne pakietu, komunikację urządzeń z systemem SCADA, a także metody na zapisywanie informacji historycznych. W czasie szkolenia zajmujemy się także przedstawieniem możliwości integracyjnych SCADA, udostępnianiem danych i aplikacji zdalnym użytkownikom. Szkolenie powstało w związku z rosnącym zainteresowaniem drugim systemem HMI SCADA, będącego w naszej ofercie.

Na początku roku rynek automatyki przemysłowej ciepło przyjął szkolenie Praktyczny kurs obsługi systemu iFIX, liczymy na to, że nowe szkolenie powtórzy sukces pierwszego.

Szkolenia z zakresu oprogramowania CIMPLICITY będzie prowadzić doświadczony inżynier VIX Automation, doskonale znający systemy GE Digital, Paweł Nowak. Pierwsze szkolenie otwarte już jesienią. Program znajdziecie tutaj.

Jesteś zainteresowany szkoleniem? Skontaktuj się z nami >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności