Proficy iFIX 5.8 – Teraz w polskiej wersji językowej

Znany od lat ze swojej niezawodności, system wizualizacyjny Proficy HMI/SCADA iFIX firmy GE Digital dostępny jest w kolejnej polskojęzycznej odsłonie – wersji 5.8 PL. To już szósta polskojęzyczna edycja oprogramowania iFIX przygotowana przez zespół VIX Automation. Poza przetłumaczonym interfejsem użytkownika do dyspozycji oddajemy obszerną polską dokumentację techniczną oraz kompletny system pomocy technicznej.

Najnowsza polskojęzyczna wersja Proficy iFIX została doceniona przez wydawcę miesięcznika naukowo – technicznego “Napędy i Sterowanie”, czego dowodem jest przyznany tytuł Produkt Roku 2014/2015.

Dopiero zaczynasz pracę z iFIXem? Skorzystaj z opracowanego przez VIX Automation podręcznika “Pierwsze Kroki – Wprowadzenie do sytemu Proficy HMI/SCADA iFIX 5.8 PL” – dostępnego na Portalu Klienta lub z serii video tutoriali – Zobacz

ifix 5.8 pl

NOWOŚCI W WERSJI 5.8  PL

  • Dynamiczne skalowanie rysunków

Nowe narzędzie do obsługi grafiki pozwala na konwertowanie rysunków z poprzednich wersji iFIXa do nowego systemu współrzędnych ekranowych. Po konwersji, zachowany jest oryginalny stosunek długości do szerokości elementów na ekranie synoptycznym, nawet gdy rysunek wyświetlany jest na różnych rozdzielczościach, począwszy od klasycznych monitorów 4:3 do szerokoekranowych telewizorów z formatem 16:9.

  • Archiwizator danych GRATIS

Do każdej wersji iFIXa dołączana jest bezpłatnie licencja na przemysłowy archiwizator danych Proficy Historian Essentials (Proficy Historian for SCADA) – zapisujący do 1000 zmiennych permanentnie oraz 2500 buforowanych zmiennych na 200 dni. Ilość dołączanych tagów jest zależna od wybranej wersji iFIXa.

  • Wsparcie dla nowych systemów operacyjnych (m.in. Windows 8, Server 2012)
  • Nowe możliwości aplikacji Webspace (mobilny dostęp do iFIX)
  • Obsługa kontrolek .NET
  • Narzędzia do wyznaczania wskaźnika OEE
  • Bardziej wydajne mechanizmy redundancji i zwiększone bezpieczeństwo aplikacji
  • Nowe możliwości obsługi SOA w iFIX

POBIERZ BEZPŁATNE DEMO >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności