• Aktualności
    25.08.2016

    IV Konferencja Użytkowników GE Digital

MOBILNOŚĆ I CYBERBEZPIECZEŃSTWO W SYSTEMACH SCADA/MES W ERZE PRZEMYSŁU 4.0

IV Konferencja Użytkowników GE Digital
6-7.10.2016,
Talaria Resort & SPA (woj. mazowieckie)

SZCZEGÓŁY: www.vix.com.pl/konferencja

VIX Automation, Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania GE Digital, ma zaszczyt zaprosić do podwarszawskiego Trojanowa, na czwartą edycję spotkania dla potencjalnych i obecnych użytkowników oprogramowania Proficy – pierwszy raz pod nową nazwą – Konferencję Użytkowników GE Digital.

Wydarzenie zrzesza specjalistów i praktyków z dziedziny szeroko pojętego zarządzania i optymalizacji produkcji oraz osoby, które poszukują nowej wiedzy i inspiracji w tym temacie.

Program konferencji skupia się na najbardziej aktualnej tematyce branży, osadzonej w kontekście polskich realiów i systemów SCADA/MES. Odpowiemy na takie pytania, jak:

– Czy 4-ta Rewolucja Przemysłowa staje się faktem?
– Czy koncepcja „Przemysłowego Internetu” zrewolucjonizuje nasz przemysł?
– Jak zarówno duże, jak i małe/średnie firmy w praktyce mogą realizować koncepcję „Smart Factory”?
– Jak uchronić sieć zakładową przez cyberatakami?
– Jakie narzędzia wykorzystać, aby produkować jeszcze efektywniej?

Nie będziemy skupiać się na teorii, nie zabraknie opinii autentycznych użytkowników systemów GE Digital i prawdziwych historii wdrożeń, pokazujących korzyści, które możesz osiągnąć w swoim zakładzie!

Integralnym elementem każdej konferencji cyklu jest wizyta referencyjna. Tym razem odwiedzimy zakład polskiego lidera branży wielkiej syntezy chemicznej – firmę Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy”

Zobaczymy, jak największa w Polsce instalacja rozwiązań GE Digital (oparta o systemy HMI/SCADA iFIX, Historian, Webspace), stanowiąca podstawowy nośnik informacji produkcyjnych w Zakładach oraz źródło danych dla systemów raportujących i bilansujących całą produkcję, funkcjonuje w praktyce.

Dołącz do grona najlepszych firm produkcyjnych z całej Polski!

STRONA KONFERENCJI: www.vix.com.pl/konferencja