Nowy obszar dystrybucji

Nasze doświadczenie sprzedażowe oraz supportowe, bogata wiedza produktowa oraz wdrożeniowa od lat zyskuje uznanie i zaufanie naszego partnera biznesowego, jakim jest GE Digital. Wynikiem tego zaufania jest powierzenie nam nowych obszarów dystrybucyjnych dla software`u GE Digital w Europie. Mamy przyjemność zakomunikować, że od maja tego roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem oprogramowania z rodziny Proficy na Litwie, Łotwie oraz w Estonii.

Spoglądamy na nowe rynki z wielką nadzieją. Wiemy, że będzie to rynek trudny, ale też ciekawy pod wieloma względami, zapewne też różniący się od rynku polskiego, który od ponad 15 lat obsługujemy. Aktualnie pozyskujemy wiedzę dotyczącą bazy integratorskiej w tych krajach, chcemy ją rozszerzyć i budować.

Mariusz Benna

prezes VIX Automation

Prezesowi VIX Automation wtóruje dyrektor sprzedaży:

Już wcześniej teren krajów nadbałtyckich był przez nas eksplorowany w ujęciu lokalnego wspierania wdrożeń. Nie boimy się otwarcia VIX Automation na nowe rynki. Jesteśmy także w pełni przygotowani do świadczenia usług wsparcia technicznego oraz sprzedażowego w języku angielskim.

Paweł Czepiel

Dyrektor sprzedaży

Uruchomiliśmy specjalną stronę dla klientów z krajów nadbałtyckich: www.proficy.eu, planujemy także mały roadshow po ich stolicach i spotkania z integratorami. Nasze plany sięgają bardzo daleko! Chcemy w ciągu 5 lat podwoić installed base, który zastaliśmy!

Nie pozostaje nam nic innego niż powiedzieć: Labas rytas Lietuva, Labdien Latvija, Tere päevast Eesti!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności