VIX biega! Business Run 2020

Już w ubiegłym roku nasz firmowy team biegaczy odgrażał się, że wracamy do gry i  koniecznie musimy wziąć udział w Business Run 2020. Mimo przeciwności losu: Udało się!

Montaż zespołu trwał jedynie 15 minut i tak w niedzielę 6. września wystartował team składający się z Szymona Tomiczka (Kierownik Działu Obsługi Klienta), Julity Elijasz-Szczepanek (Opiekunki Działu Szkoleń), Pawła Zubra (Inżyniera Programisty) oraz Justyny Dudy i Piotra Kondraka (oboje dział marketingu).

Tegoroczny Business Run różnił się od dotychczasowych edycji tego wydarzenia. Pandemia COVID-19 wymusiła na organizatorach zmianę formy zawodów, niezmienny jest jednak cel zawodów – pomaganie przez bieganie. Tegoroczna edycja, wyjątkowa bo odbywająca się w reżimie sanitarnym odbywała się jednocześnie w całej Polsce, a zawodnicy sami wyznaczali sobie trasę biegu. Nasza ekipa biegała m.in. po Katowicach, Knurowie i Górkach Wielkich wykręcając łącznie wynik 02:05:15, co przełożyło się na 2198 pozycję. Najszybszy w ekipie był Paweł Zuber, osiągając czas: 00:21:32. Za rok będzie jeszcze lepiej – obiecujemy popracować nad wynikami przed przyszłoroczną edycją wydarzenia.

A poniżej możecie zobaczyć jak prezentowaliśmy się po biegu (bądź w jego trakcie!).

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności