VIX na Automaticonie

Automaticon 2010 już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom za odwiedzenie naszego stoiska oraz za przeprowadzone rozmowy i dyskusje. W tym roku we współpracy z GE Digital zorganizowaliśmy również seminaria dotyczące optymalizacji produkcji z Proficy Workflow. 

Po raz kolejny, tak jak w latach ubiegłych, nasza firma brała czynny udział w tegorocznej edycji targów Automaticon. Tradycyjnie już nasze stoisko umieszczone było tuż przy wejściu do hali III. Tym razem jednak po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentować się w zmienionej szacie graficznej – jako dystrybutor GE Intelligent Platforms (obecnie GE Digital).
Oferta handlowa zaprezentowana na stoisku skupiała się wokół rozwiązań umożliwiających wizualizację w różnych środowiskach (Proficy Webspace, iFIX Embedded) oraz na nowych rozwiązaniach z zakresu zaawansowanego zarządzania produkcją (Proficy Workflow, Proficy Troubleshooter). Te ostatnie rozwiązania były szerzej przedstawione także podczas seminariów, zorganizowanych wspólnie z producentem – GE Digtial, na temat „Optymalizacji produkcji z wykorzystaniem Proficy Workflow”.

Przez cztery dni targowe stoisko nasze, tak jak w latach poprzednich, było miejscem licznych spotkań biznesowych – zarówno z naszymi stałymi kontrahentami, jak też z nowymi, potencjalnymi partnerami. W wielu z tych spotkań udział brali także udział obecni na stoisku przedstawiciele producenta, co dawało możliwość intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

Wszystkich nieobecnych na targach zapraszamy do zapoznania się z nowościami przedstawianymi na stoisku i już dzisiaj zachęcamy do odwiedzenia nas podczas przyszłej edycji Automaticonu.

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności