Konferencja użytkowników GE Digital – Online

Producent legendarnego Proficy iFIX serdecznie zaprasza na wirtualną konferencję użytkowników oprogramowania GE Digital.

Konferencja po raz pierwszy odbywać się będzie w wersji online`owej, w związku z nadal trwającą pandemią wirusa COVID-19. Wydarzenie potrwa 3 dni – od 13 do 15 października. Godziny wydarzenia zostały tak wybrane, aby były użytkownicy mogli wygodnie w nich wziąć udział z dowolnego miejsca na świecie, wybierając czas nowojorski. Spotkanie rozpoczyna się o 13:00 czasu EDT, co oznacza, że w Polsce będziemy je mogli śledzić od 19:00 (CET). Kolejne dwa dni zaś będziemy mogli oglądać od 12:00 naszego czasu.

W agendzie pojawiają się Case Studies,  pokazy i sesje live demo oraz wykłady dotyczące szeroko pojętego przemysłu oraz rozwoju produktów GE Digital. GE Digital stworzyło specjalne wirtualne ścieżki dla swoich klientów, tak aby mogli łatwiej odnaleźć interesujące ich tematy: energetyka i ciepłownictwo, telekomunikacja, lotnictwo, petrochemia i gazownictwo a także multiścieżkę dla przedstawicieli branż automotive, producentów FMCG oraz branży wodno-kanalizacyjnej.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie GE Digital. Link do rejestracji znajdziecie tutaj: https://pheedloop.com/register/gedigitaluser/attendee/

Link do agendy tutaj: https://pheedloop.com/gedigitaluser/site/schedule/ 

Hasłem konferencji jest: Czas na przemysłowych superbohaterów!  A Wy jaką macie moc? 🙂

 

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności