Nowy iFIX po polsku już jest!

SCADA iFIX 6.0 pl

SCADA NA ŚWIATOWYM POZIOMIE, TERAZ PO POLSKU!

Poznaj co najmniej 6 powodów, dla których warto wybrać Proficy SCADA iFIX 6.0 w polskiej wersji językowej!

Jedno z najpopularniejszych rozwiązań do sterowania i wizualizacji produkcji marki GE – HMI/SCADA iFIX, doczekało się kolejnej, siódmej już wersji polskojęzycznej. Od wydania poprzedniej wersji w naszym rodzimym języku (Proficy iFIX 5.8 PL) upłynęło już 5 lat, więc iFIX 6.0 PL to nowość, na którą czekało wielu użytkowników.

Oprogramowanie HMI/SCADA iFIX, które obchodziło niedawno 35 urodziny, wspiera produkcję w ponad 900 zakładach i przedsiębiorstwach w Polsce i niemal 20 000 na świecie i ma zastosowanie w praktycznie każdej gałęzi przemysłu.

Proficy iFIX 6.0 PL odpowiada wymogom stawianym nowoczesnym systemom do zarządzania produkcją – program został wzbogacony o kilka interesujących funkcjonalności, które pozwalają jeszcze lepiej zarządzać procesami przemysłowymi.

Jest co najmniej 6 powodów, dla których warto wybrać Proficy SCADA iFIX 6.0 PL

 

ifix opc-ua  iFIX jako serwer OPC-UA

Wykorzystanie protokołu komunikacyjnego OPC-UA, oznacza dodatkowe możliwości w tworzeniu własnych rozwiązań, bardzo dużą skalowalność i niezależność systemu oraz bezproblemową komunikację z urządzeniami i oprogramowaniem innych producentów.

scada ifix długie nazwy zmiennych  Dłuższe nazwy i opisy zmiennych

Teraz iFIX 6.0 PL oddaje do dyspozycji aż 256 znaków zarówno w nazwach, jak i opisach zmiennych. Zwiększa to czytelność aplikacji i zapewnia lepszą obsługę długich nazw zmiennych pochodzących ze sterowników PLC.

scada alarmowanie Odkładanie alarmów

Funkcja ta, zgodna ze standardem ISA 18.2. zapewnia sprawną priorytetyzację alarmów, a w efekcie zwiększa wydajność operatorów i umożliwia szybszą reakcję na krytyczne zdarzenia.

scada ifix archiwizacja Archiwizacja w cenie!

Archiwizacja dancyh produkcyjnych do 1000 I/O oraz aż do 10 000 I/O w buforze na 200 dni, w cenie licencji z przystępnym narzędziem Historian Essentials 7.2!

polska scada Polska wersja językowa

Zarówno systemu, jak i dokumentacji oraz polskie wsparcie u Autoryzowanego Dystrybutora GE Digital.

ifix 35 lat Doświadczenie

Obecny z powodzeniem na rynku już 35 lat, w 20 000 zakładach na całym świecie,w tym w ponad 900 w Polsce.

Zapytaj o dostęp do Portalu Klienta i uzyskaj wersję instalacyjną produktu. Sprawdź oprogramowanie w akcji i skorzystaj z dodatkowych materiałów! www.vix.com.pl/portal

Co jeszcze oferuje GE SCADA iFIX 6.0 PL?

  • OCHRONA DOMENOWA iFIX – umożliwia przypisywanie uprawnień do systemu SCADA kontom użytkowników systemu, w oparciu o konfigurację zabezpieczeń systemu Windows.
  • FUNKCJONALNOŚĆ GLOBALNEGO STEROWANIA CZASEM – pozwalająca odtworzyć, jak obiekt reagował na zdarzenia historyczne, klatka po klatce.
  • ROZBUDOWANE OPCJE DOSTĘPU MOBILNEGO – z wykorzystaniem nagradzanych klientów GE Webspace oraz GE Web HMI
  • OPIEKA SERWISOWA W CENIE LICENCJI – profesjonalne wsparcie techniczne na najwyższym poziomie
  • JESZCZE SZYBSZA OBSŁUGA APLIKACJI SCADA – dzięki wykorzystaniu hierarchicznego modelu zakładu przemysłowego
  • OBSŁUGA MICROSOFT SQL SERVER 2017

Zobacz zapis naszego webinarium, w którym pokazujemy nowe funkcje systemu SCADA iFIX (i nie tylko!)

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności