#SzkolenieEDU

Za nami pierwsza edycja nowego szkolenia dla pracowników naukowych z rozwiązania Proficy iFIX. Odbyło się ono w Centrum Szkoleniowym VIX Automation w dwóch terminach – 10 oraz 17 lutego 2020.
Celem szkolenia było odświeżenie wiedzy na temat oprogramowania iFIX, a także poszerzenie jej o nowości, które w ciągu ostatnich lat pojawiły się w ramach oprogramowania wiodącego amerykańskiego producenta.

Od ponad 10 lat organizujemy szkolenia dla pracowników naukowych, mające poszerzać  wiedzę wykładowców akademickich o produktach typu SCADA oraz ich ciągle aktualizowanych możliwościach.

Po roku przerwy wracamy do tej chlubnej tradycji, zważywszy że jest się czym chwalić! Pojawiła się kolejna wersja popularnego iFIXa po polsku! Poza tym, w tym roku intensywna ‘powtórka z iFIXa’ była wzbogacona o elementy oprogramowania Proficy Historian oraz klienty webowe.

W trakcie bezpłatnych szkoleń edukacyjnych stawiamy na te same wartości, na które stawiamy w trakcie szkoleń komercyjnych – małe grupy oraz bardzo dobry kontakt z prowadzącym zajęcia. Uczestnicy szkoleń VIX Automation otrzymują także podręczniki tworzone przez doświadczonych inżynierów GE Digital.

Szkolenie EDU ma także przypomnieć o naszej obecności na wielu uczelniach w kraju oraz o naszej współpracy z najlepszymi ośrodkami akademickimi w Polsce. Jako dystrybutor z często pojawiamy się na prelekcjach dla studentów, na targach pracy. Nieodpłatnie udostępniamy materiały dodatkowe oraz oprogramowanie studentom, a także… zapraszamy ich na letnie praktyki oraz płatne staże w naszym biurze w Katowicach.

Chcesz abyśmy pojawili się na twojej uczelni? Koniecznie daj nam znać! Kontakt >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności