GE SCADA iFIX 6.0

NAJNOWSZA WERSJA GE SCADA iFIX

Większa wydajność, dzięki efektywnej wizualizacji produkcji z GE iFIX 6.0 – tego potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo!

 

Kolejna odsłona oprogramowania GE iFIX przed nami. GE iFIX 6.0 zapewnia jeszcze większą efektywność operatora i pozwala skrócić czas jego reakcji na sytuacje wymagające natychmiastowej uwagi, a także zwiększyć bezpieczeństwo pracy systemu! Szereg update`ów i usprawnień wprowadzą nową jakość w Twoim przedsiębiorstwie

 

Dzięki opcji półkowania alarmów (ang. Alarm shelving), zgodnej ze standardem ISA 18.2, operator jest w stanie efektywniej zarządzać alarmami. Odłożone alarmy oczekują na półce wg zdefiniowanych przez operatorów harmonogramów i nie pojawiają się na liście aktualnych alarmów.

 

Zobacz, co oferuje iFIX 6.0 EN!

 

PRZETESTUJ BEZPŁATNIE >>

SCADA iFIX 5.9

 

 • DŁUŻSZE OPISY ZMIENNYCH!
  Nowa wersja flagowca GE Digital iFIXa pozwala na dłuższe nazwy oraz opisy zmiennych – dotychczas nazwy i opisy zmiennych mogły zawierać odpowiednio 30 i 40 znaków, teraz jest ich aż 256, co pozwala na zwiększenie czytelności opisów oraz pomaga także w obsłudze dłuższych nazw skojarzonych z hierarchicznym pochodzeniem ze sterownika.

 

 • OCHRONA DOMENOWA iFIX
  Synchronizator ochrony to aplikacja systemu iFIX, która umożliwia przypisywanie uprawnień do systemu SCADA kontom użytkowników tego systemu, w oparciu o konfigurację zabezpieczeń systemu Windows. Ten model umożliwia korzystanie z zabezpieczeń systemu Windows jako centralnego źródła konfiguracji dla kont użytkowników systemu Windows i systemu iFIX. W systemie iFIX 6.0 program Synchronizator ochrony obsługuje wiele domen. Oznacza to, że system iFIX obsługuje również użytkowników z wielu domen. Chcesz wiedzieć więcej o tej funkcji? Skontaktuj się z nami! 
GE SCADA iFIX 5.9GE iFIX SCADA 5.9

 

 • FUNKCJONALNOŚĆ GLOBAL TIME CONTROL
  GE iFIX 6.0 posiada przydatną funkcję odtwarzania przeszłych wydarzeń za wskazany okres. Znakomita opcja, aby zobaczyć, jak obiekt reagował na zdarzenia historyczne, klatka po klatce.

 

 • ARCHIWIZACJA Z HISTORIAN ESSENTIALS W CENIE LICENCJI
  GE iFIX 6.0  razem z przemysłowym repozytorium danych GE Historian Essentials 7.0 tworzą kompleksowe rozwiązanie do wizualizacji procesu i archiwizacji kluczowych danych z procesu.

 

 • ROZBUDOWANE OPCJE DOSTĘPU MOBILNEGO
  Potrzebujesz mobilnego dostępu do aplikacji SCADA? Sprawdź możliwości klientów mobilnych systemu iFIX: GE Webspace >> oraz GE WebHMI >> . Nowa wersja iFIXa dzięki aplikacji WorkSpace, pozwala na zautomatyzowanie procesu eksportu ekranów z iFIXa do Web HMI.

 

 • iFIX JAKO SERWER OPC UA
  Od wersji 6.0  system iFIX jest serwerem OPC UA, który jest bezpiecznym, skalowalnym, wieloplatformowym protokołem komunikacyjnym. Serwer iFIX OPC UA umożliwia klientom OPC UA dostęp do danych i alarmów pochodzących z  procesowej bazy danych systemu iFIX (co oznacza, że np. wykorzystywany dotychczas w firmie system ERP może korzystać z danych z procesowej bazy danych HMI / SCADA)
 • OBSŁUGA MICROSOFT SQL SERVER 2017
 • ROZSZERZONE WSPARCIE PRODUCENTA TERAZ W ATRAKCYJNEJ CENIE
  Tylko do końca roku, za GE Digital Acceleration Plan (będący następcą opieki serwisowej Global Care), zapłacisz tylko 10% wartości licencji! W ramach planu bezpłatne aktualizacje oprogramowania, priorytetowe wsparcie techniczne polskiego dystrybutora oraz możliwość uzyskania wsparcia bezpośrednio od GE Digital. Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji: 32 782 71 97.

 

 • OPIEKA SERWISOWA VIX CARE W CENIE LICENCJI
  Przy zakupie oprogramowania przemysłowego GE iFIX, profesjonalne wsparcie techniczne VIX Automation otrzymujesz w cenie. Sprawdź szczegóły >>

 


PRZETESTUJ BEZPŁATNIE GE SCADA IFIX 6.0 – ZAMÓW WERSJĘ DEMO >>


 

VIX WEB PACK – PAKIET iFIX W PRZEGLĄDARCE W PROMOCYJNEJ CENIE

Potrzebujesz ergonomicznego rozwiązania do zarządzania produkcją? Sprawdź promocję VIX WEB PACK, która z nowym GE iFIX 6.0 oraz Web HMI 2.2 oferuje jeszcze więcej możliwości! W zestawie m. in.

 • w pełni funkcjonalne oprogramowanie do wizualizacji – teraz w zestawie iFIX 6.0
 • dostęp web z GE Web HMI  – 1 klient
 • archiwizacja do 100 zmiennych bez limitu czasowego z Historian Essentials
 • wygodne raportowanie dzięki Excel Add In

 

POZNAJ NOWY PAKIET PROMOCYJNY! >>

 


Top