Integrator 4.0 – relacja

Po dwóch latach do kalendarza VIX Automation oraz naszych partnerów wróciło wydarzenie Integrator 4.0. Doroczne spotkanie integratorów systemów automatyki i informatyki nie było możliwe w ciągu ostatnich dwóch lat, m.in. ze względu na obostrzenia sanitarne, jednak w 2022 wróciliśmy do wiosennych spotkań z ekspertami wdrażającymi oprogramowanie GE Digital.

Tegoroczne wydarzenie odbyło się 22 kwietnia w (chyba już tradycyjnie) restauracji Prodiż, przestrzenie postindustrialne Fabryki Porcelany idealnie nadają tonu naszemu spotkaniu. Przez ostatnie dwa lata zebraliśmy całkiem sporo materiału, o którym wypadało opowiedzieć!

Skupiliśmy się naturalnie na nowych wersjach oprogramowania GE Digital, a szczególnie Proficy iFIX 2022 (prezentację poprowadził Robert Korbela z działu wsparcia wdrożeń) oraz przedpremierowo Proficy Historian 2022 (poprowadził Paweł Zuber z działu wsparcia wdrożeń). Jak zawsze też pierwszą prezentację wygłosił Szymon Tomiczek, kierownik działu obsługi klienta i opiekun sieci partnerskiej w VIX Automation. Wystąpienie Szymona dotyczyło przede wszystkim nowości i promocji, jakie przygotowało GE Digital dla swoich klientów – a te dotyczą Historiana oraz iFIXa wraz z innymi softwareowymi komponentami.

Konferencja Integrator 4.0

Nie można pominąć obecności oraz wkładu naszego działu technicznego. Nasi nieustraszeni pogromcy case`ów suportowych mieli aż trzy wystąpienia. Ze sporym zainteresowaniem spotkała się prezentacja rozwiązania Proficy CSense (poprowadził kierownik działu technicznego – Łukasz Buczek), a także prezentacja naszego nowego konferencyjnego prezentera Piotra Marynowskiego (także dział techniczny), który opowiedział o aktywacji licencji oraz częstych case`ach suportowych. W trakcie konferencji Łukasz opowiedział jeszcze o Proficy Operations Hub i jego możliwościach na tle poprzednich raportowych  rozwiązań GE Digital.

W konferencji co roku biorą udział najważniejsi i najaktywniejsi partnerzy wdrożeniowi VIX Automation oraz GE Digital w Polsce.

Konferencję zakończył i podziękował za obecność przedstawiciel zarządu – Paweł Czepiel.

W ciągu ostatnich dwóch lat wiele zmieniło się w VIX Automation, jednak nadal jesteśmy dla Was i nadal wspieramy Wasze działania.

Paweł Czepiel

Dyrektor Działu Handlowego, członek zarządu VIX Automation

Naturalnie konferencja Integrator 4.0 to nie tylko część oficjalna, ale także wyśmienita zabawa. W tym roku ponownie postawiliśmy na rywalizację gokartową. Po dwugodzinnej rywalizacji na torze wygrał pan Piotr z firmy AmePlus.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy za rok!

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności