MES od GE Digital z tytułem Wybór Klienta!

gartner wybór klienta

Producent oprogramowania do zarządzania produkcją Proficy – firma GE Digital laureatem kolejnego prestiżowego tytułu: “Wybór Klienta” w tegorocznym raporcie Gartner® Peer Insights™ Voice of Customer: Manufacturing Execution Systems. Tym razem tytuł przyznany został na podstawie opinii samych klientów o systemach MES, w rezultacie których firma GE Digital:

  • uzyskała najwyższą średnią ocena w zakresie wsparcia technicznego (4,7 z 5,0)
  • uzyskała najwyższą średnią ocena w zakresie doświadczenia sprzedażowego (4,6 z 5,0)
  • oceniona została na 4 lub 5 gwiazdek przez 100% respondentów

88% użytkowników poleciłoby system MES od GE Digital,
a 100% oceniło go na 4 lub 5 gwiazdek!

Raport Gartner Peer Insights Customers’ Choice przedstawia indywidualne recenzje rzeczywistych użytkowników systemów MES oraz ich zbiorczą perspektywę i jest znakomitym uzupełnieniem badań ekspertów firmy Gartner.

Opinie te obejmują różne aspekty, takie jak możliwości systemu MES, wsparcie techniczne i ogólna satysfakcja z danego rozwiązania MES. Celem tego rodzaju raportów jest dostarczenie potencjalnym nabywcom informacji zwrotnej od innych firm, które już korzystają z danego rozwiązania, co może pomóc w podjęciu bardziej świadomej decyzji zakupowej.

MES od GE Digital liderem w raporcie Magiczny Kwadrat™ Gartner’a® 2023

To kolejny raz, kiedy rozwiązania MES produkcji GE Digital zostały docenione przez Gartnera – wcześniej w tym roku firma otrzymała tytuł Lidera w kategorii systemy MES w raporcie Magiczny Kwadrat™ Gartner’a® 2023, a taki sam tytuł przyznano GE Digital w 2022 roku!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności