Nowe strony VIX Automation

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy dwie nowe strony produktowe, dotyczące naszych produktów: Proficy Cimplicity oraz Proficy Historian.
Obie strony dedykujemy naszym klientom, chcącym szybko poznać, bądź przypomnieć sobie główne funkcjonalności tych produktów.
Strony cechują się prostą nawigacją oraz czytelnością, w jasny sposób prezentując możliwości poszczególnych elementów systemu, a także dodatkowego, bezpłatnego oprogramowania, dostarczanego wraz z systemem.

Cimplicity.pl

To strona poświęcona w całości oprogramowaniu typu SCADA Proficy Cimplicity. Ten uznany na świecie i ceniony za prostotę system podbił szturmem rynek europejski, znajdując grono wiernych sympatyków. Oprogramowanie służy naturalnie do wizualizacji, a także zarządzania procesem produkcyjnym. W Polsce znajduje zastosowanie głównie w niedużych zakładach produkcyjnych (licencja zaczyna się już od 50 punktów dostępowych), a także zakładach branży wodno-kanalizacyjnej. Oczywiście może być (i jest!) wykorzystywane w przedsiębiorstwach produkcyjnych średniego i dużego sektora – jest niebywale skalowalne!
Wraz z software`em Cimplicity dostarczamy szereg narzędzi dodatkowych – takich jak Historian Essentials, Web Trend Client czy Win 911.
System zawiera wbudowany język skryptowy, zintegrowane środowisko projektowe, a także wykorzystuje mechanikę drag and drop, co przyspiesza tworzenie wizualizacji SCADA

Historian.pl

To niezastąpiona przemysłowa baza danych, o w zasadzie nieograniczonych możliwościach. W ograniczonej liczbie zmiennych jest dodawana do bezpłatnie do systemów iFIX oraz Cimplicity, jednak zakupując wersję Standard lub Enterprise możesz cieszyć się dodatkowymi funkcjonalnościami, takimi jak mirroring czy rozproszone nody.
Do software`u Proficy Historian także dodawane są bezpłatne dodatkowe programy, Operations Hub Freemium czy też Web Trend Client.
Software GE Digital pracuje nie tylko z pozostałymi produktami rodziny Proficy, możliwe jest jego wykorzystanie także z systemami SCADA firm trzecich.

Zachęcamy do odwiedzania stron Cimplicity.pl a także Historian.pl!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności