Po pierwszej edycji szkolenia dla kadry naukowej
  • Wydarzenia
    11.09.2015

    Po pierwszej edycji szkolenia dla kadry naukowej

Jak wiecie, VIX Automation promując oprogramowanie Proficy firmy GE Intelligent Platforms mocno wspiera polskie uczelnie techniczne. Pomagamy w dostarczaniu aktualnych tematów i materiałów do prac dyplomowych studentom. Oferujemy praktyki i staże, wyposażamy laboratoria. Tym razem skupiliśmy się jednak na doktorantach i prowadzących zajęcia.

W dniach 8-9 września, w Centrum Szkoleniowym VIX, zorganizowaliśmy bezpłatne szkolenie techniczne, dla tych pracowników naukowych, którzy jeszcze nie znali możliwości oprogramowania Proficy. Wśród obecnych byli reprezentanci Politechniki Świętokrzyskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Rzeszowskiej, Politechniki Łódzkiej, AGH w Krakowie oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Każdy z uczestników szkolenia otrzymał dodatkowy pakiet edukacyjny, w skład którego wchodziły licencje tymczasowe do zainstalowania w laboratorium, płyty z oprogramowaniem demonstracyjnym dla studentów oraz gotowe zestawy ćwiczeń do wykorzystania na najbliższy semestr zajęć akademickich. Mamy nadzieję, że dzięki temu prowadzący zajęcia z systemów SCADA będą mogli wzbogacić program kursu o oprogramowanie Proficy iFIX i Historian.

Kolejna edycja już niebawem. Jesteś zainteresowany? Zostaw nam swój e-mail, a powiadomimy Cię o terminie!