Po pierwszej edycji szkolenia dla kadry naukowej

Jak wiecie, VIX Automation promując oprogramowanie Proficy firmy GE Digital mocno wspiera polskie uczelnie techniczne. Pomagamy w dostarczaniu aktualnych tematów i materiałów do prac dyplomowych studentom. Oferujemy praktyki i staże, wyposażamy laboratoria. Tym razem skupiliśmy się jednak na doktorantach i prowadzących zajęcia.

W dniach 8-9 września, w Centrum Szkoleniowym VIX, zorganizowaliśmy bezpłatne szkolenie techniczne: #szkolenieEDU, dla tych pracowników naukowych, którzy jeszcze nie znali możliwości oprogramowania Proficy. Wśród obecnych byli reprezentanci Politechniki Świętokrzyskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Rzeszowskiej, Politechniki Łódzkiej, AGH w Krakowie oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Każdy z uczestników szkolenia otrzymał dodatkowy pakiet edukacyjny, w skład którego wchodziły licencje tymczasowe do zainstalowania w laboratorium, płyty z oprogramowaniem demonstracyjnym dla studentów oraz gotowe zestawy ćwiczeń do wykorzystania na najbliższy semestr zajęć akademickich. Mamy nadzieję, że dzięki temu prowadzący zajęcia z systemów SCADA będą mogli wzbogacić program kursu o oprogramowanie Proficy iFIX i Historian.

Kolejna edycja już niebawem. Jesteś zainteresowany? Zostaw nam swój e-mail, a powiadomimy Cię o terminie!

Zobacz, co jeszcze VIX Automation robi dla Edukacji >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności