Proficy iFIX 2022 – PO POLSKU!

ifix 2022 pl

GE Digital ponownie sprezentowało polskim użytkownikom polskojęzyczną wersję oprogramowania do zarządzania procesem i wizualizacji Proficy iFIX.

Popularna SCADA Proficy iFIX w wersji 2022, którego premiera w Polsce miała miejsce wiosną tego roku, przyniosła szereg zmian.

Ostatnia polska edycja oprogramowania iFIX została wydana dla wersji 6.0, zaś wcześniej dla iFIX 5.8. Zatem jeśli korzystasz z poprzednich polskojęzycznych wydań oprogramowania i masz wykupiony Acceleration Plan możesz dokonać bezpłatnej aktualizacji do najnowszej wersji Proficy iFIX! Nie posiadasz opieki serwisowej Acceleration Plan? Zapytaj o możliwość aktualizacji licencji z rozszerzonym wsparciem Acceleration Plan: kontakt >>

Poznaj korzyści Acceleration Plan >>

Warto przypomnieć najważniejsze funkcjonalności Proficy iFIX 2022:

  • Usprawnienia w wykorzystaniu modelu (obsługa symboli oraz wyrażeń) umożliwiające obsługę szerszej gamy urządzeń
  • Ułatwione przeglądanie sterowników PLC i systemów sterowania za pośrednictwem OPC UA i IGS
  • Większy maksymalny rozmiar pojedynczej bazy danych – obsługa ponad 65 tys. bloków jednego typu w bazie danych iFIX (czyli dwa razy więcej niż do tej pory)
  • Dodatkowy mechanizm ochrony (Proficy Authentication – UAA) – umożliwia stosowanie wspólnych kont dla Proficy iFIX, Proficy Historian (wraz z narzędziami web’owymi), Proficy Operations Hub, etc. – stanowiący alternatywę dla kont domenowych (konfiguracja mechanizmu dostępna w wersji polskiej, logowanie w wersji angielskiej)
  • Możliwość ponownego wykorzystania uprzednio stworzonego rysunku do kolejnych urządzeń tego samego typu
  • Obsługa infrastruktury chmurowej (Azure VM, AWS VM i chmura hybrydowa), co przekłada się na możliwość obniżenia kosztu sprzętu, scentralizowania operacji i ułatwienia zdalnego dostępu
  • Możliwość kontekstowego filtrowania alarmów na podstawie modelu w zakładce Alarm Summary
  • Wsparcie dla Microsoft Windows 11 i Microsoft Windows Server 2022
  • Szybszy czas aktualizacji, dzięki zmodyfikowanemu instalatorowi oraz nowy, zintegrowany instalator, umożliwiający jednoczesną instalację ważniejszych produktów GE Digital: iFIX, Historian, Proficy Licensing, Configuration Hub

Teraz to wszystko w wersji polskiej!

ifix 2022 pl

Proficy iFIX 2022 jest produktem ISA 101 ready. Systemy przykładowe (które pojawiły się już w poprzedniej wersji aplikacji – 6.5) pozawalają na podejrzenie jak wygląda system zaprojektowany zgodnie z koncepcją High Performance HMI. Najnowsze wersje uznanego software`u firmy GE Digital wspierają wysokowydajne dynama, odkładanie alarmów i wizualizację opartą na modelach. Wszystko to po to, aby skrócić czas i koszty tworzenia efektywnych ekranów SCADA oraz zadbać o UX. Dzięki temu operatorzy pracują wydajniej i szybciej reagują na nieprawidłowości w procesach, co przekłada się na dłuższy czas bezawaryjnej pracy.

Na stałe w listę produktów dostarczanych jednocześnie z iFIXem wpisał się Configuration Hub, służący do zarządzania bazami danych i kolektorami. Oprogramowanie to zostało częściowo przetłumaczone – ułatwiając jego obsługę nieanglojęzycznym użytkownikom.

Zaloguj się na Portalu VIX Automation, aby pobrać bezpłatną wersję demo Proficy HMI/SCADA iFIX 2022 PL i przetestować możliwości tego oprogramowania. Nie masz jeszcze konta na naszym portalu? Najwyższy czas je założyć, to nic nie kosztuje!

Pobierz DEMO iFIX z Portalu VIX Automation >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności