GE Digital: Kwartał premier

Tegoroczna wiosna nie była szczególnie zachwycająca pogodowo, jednak dla VIX Automation, a także naszych klientów był to prawdziwie gorący okres! Za nami kilka ważnych premier oprogramowania przemysłowego GE Digital.

Proficy iFIX 6.5

Wiosną powitaliśmy całkiem nowego iFIXa, wraz z odnowioną szatą graficzną oraz całą plejadą nowych funkcji, między innymi Configuration Hub

O całkiem nowym iFIXie możesz przeczytać tutaj

Historian 9.0

Nowa odsłona popularnej przemysłowej bazy danych przynosi nie tylko zaawansowane zarządzanie, ale i nowości dotyczące komunikacji. Zajrzyj tutaj i dowiedz się więcej!

Cimplicity 11.1

"Ta druga SCADA" w naszej ofercie także przeszła przez znaczący lifting, a także dodano wiele przydatnych narzędzi i usprawnień. Zobacz, co nowego w Cimplicity 

Plant Applications 8.2

Wiosenny powiew świeżości nie ominął także oprogramowania klasy MES - czyli Plant Applications. Wraz z wersją 8.2 pojawiło się wiele nowych funkcji - koniecznie zajrzyj do ulotki!

CSense

Wiosna to także nowa wersja aplikacji wykorzystującej uczenie maszynowe CSense - chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj oraz tutaj.

 

To jeszcze nie koniec nowości w tym roku, już jesienią ogłosimy kolejne! W tym nową wersję Operations Hub! GE Digital planuje także nieduże odświeżenie innych aplikacji, o czym będziemy Was naturalnie informować na bieżąco!

 

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności